Konkurs Gospodarczy Marszałka oraz Konkurs Animator Regionalnej Przedsiębiorczości

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2014-05-27 11:24:12

Serdecznie zachęcamy zachodniopomorskich przedsiębiorców szczególnie tych działających na terenie Gminy Nowe Warpno do zgłaszania kandydatur w swoim własnym imieniu do prestiżowych konkursów: Konkursu Gospodarczego Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego oraz Konkursu Animator Regionalnej Przedsiębiorczości.

czytaj więcej →

W hołdzie wszystkim Mamusiom

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2014-05-26 14:55:53

Były chwile wzruszenia, oklaski, przemowy i wiele radości podczas uroczystego odsłonięcia pomnika poświęconego wszystkim Mamusiom. Szarfę mosiężnej figury w kształcie anioła przecięła najstarsza i najmłodsza mama z naszej gminy, panie Władysława Siepciłko oraz Alicja Lamparska.

czytaj więcej →

Dzień sportu dla najmłodszych

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2014-05-22 13:39:07

W poniedziałek 19 maja br. na boisku do siatkówki w Brzózkach mamy przygotowały dla najmłodszych - nowowarpieńskich przedszkolaków konkursy, gry i zabawy. Dzieci, które już od godz. 9 rano uczestniczyły w konkursach sportowych przygotowanych przez Annę Znyk Sołtysa Wsi Brzózki, Annę Dąbrowską Członka Rady Sołeckiej oraz Grażynę Derek otrzymały okolicznościowe dyplomy i spory zastrzyk energii.

czytaj więcej →

10 LAT W UNII EUROPEJSKIEJ

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2014-05-19 15:27:15

Z okazji 10-lecia wstąpienia Polski do UE przedstawiamy nasz Ratusz Miejski, którego renowacja była współfinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego WZ na lata 2007 -2013. Oto jak wiele się zmieniło...

czytaj więcej →

Eliminacje Mini Mundialu w Dobrej

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2014-05-19 13:58:53

W sobotę 17 maja br. oglądaliśmy piłkarskie zmagania młodych piłkarzy ze szkół z Nowego Warpna, Dobrej i Kołbaskowa, którzy wzięli udział w turnieju Mini Mundial. Uczniowie klas III-VI rywalizowali ze sobą w czterech grupach turniejowych w dwóch kategoriach wiekowych. Młodsi reprezentanci Zespołu Szkół w Nowym Warpnie zajęli miejsce 5, ich starsi koledzy miejsce 4.

czytaj więcej →

e-Urząd

Nagrody i wyróżnienia

Kalendarz imprez

Galerie fotografii

Schonisko dla Zwierząt w Dobrej

Nasz Kanał TV

Facebook


Ochotnicza Straż Pożarna

Ochotnicza Straż Pożarna