Nowe Warpno wyróżnione za ekonomię społeczną

Dawid Mikulski DODANO: 2014-10-14 12:59:16

 Statuetki tegorocznej edycji konkursu „Lider Ekonomii Społecznej” trafiły do osób oraz podmiotów, najefektywniej realizujących i upowszechniających ideę przedsiębiorstw społecznych w województwie. Członek Zarządu Anna Mieczkowska wręczyła wyróżnienia i listy gratulacyjne liderom we wtorek, 7 października, podczas Zachodniopomorskiego Forum Integracji Społecznej. Nowe Warpno znalazło się wśród liderów. 

czytaj więcej →

Gmina Nowe Warpno znów na podium

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2014-10-03 12:58:30

Nasza Gmina  po raz kolejny znalazła się na podium rankingu czasopisma Wspólnota. Tym razem zajęliśmy 2  miejsce w rankingu podsumowującym wydatki samorządów na infrastrukturę techniczną w latach 2011-2013 w kategorii małe miasta.

Burmistrz Władysław Kiraga Nowego Warpna– Jestem dumny, że najlepsze lata dla Pomorza Zachodniego i Nowego Warpna przypadają na okres mojej działalności. Zawsze powtarzam: Nowe Warpno to perła Pomorza Zachodniego, a Pomorze Zachodnie to perła Polski.

Gmina Nowe Warpno to przykład dobrego zarządzania i gospodarności,  to już trzecia Statuetka Kazimierza Wielkiego, którą otrzymaliśmy.

więcej o rankingu czasopisma Wspólnota na :

http://www.um-zachodniopomorskie.pl/umwzp/biuro_prasowe/p-r-m-a-24175/aktualnosci.htm

czytaj więcej →

Europejskie Dni Dziedzictwa w Nowym Warpnie

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2014-09-27 14:13:09

W dniu 27 września w Ratuszu w Nowym Warpnie miało miejsce niezwykłe spotkanie. W ramach Europejskich Dni Dziedzictwa Gmina Nowe Warpno zorganizowała Konkurs Plastyczny „ Nowe Warpno w oczach dzieci i młodzieży”. Wpłynęły trzydzieści trzy prace plastyczne i trzy makiety, w tym dwie Ratusza i jedna starej Poczty.
czytaj więcej →

Dni Otwarte w Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Dobrej

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2014-09-24 09:48:08

Już 5 października zapraszamy na Dni Otwarte w Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Dobrej, w programie moc atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pogoda i wrażenia gwarantowane !!!

czytaj więcej →

Występ Nowowarpieńskiego Zespołu "3 Plus 1" podczas Polskich Dni w Meklemburgii Pomorza Przedniego

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2014-09-12 13:19:39

Zespół muzyczny z Nowego Warpna  "3 plus 1" w składzie Beata Komocka, Maria Kobuszyńska, Barbara Falkowska, Zbigniew Kotuła i Krzysztof Kowalczyk był gościem podczas polsko-niemieckiego wernisażu artystów malarzy i fotografów w ramach Polskich Dni w Maklemburgii Pomorza Przedniego.Dopisali także wierni fani Zespołu  Anna Kłosińska i Mieczysław Kostka. Wydarzenie promowało współpracę między oba państwami, zaproszono wielu gości, a występ naszego Zespołu uświetnił te wydarzenie.

Galeria zdjęć:

http://www.nowewarpno.pl/galeria/pokaz/138

czytaj więcej →

Warsztaty zawodoznawcze w III klasie Gimnazjum

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2014-09-12 12:53:40

Po raz kolejny Mobilne Centrum Przedsiębiorczości przy Komendzie Wojewódzkiej OHP w Szczecinie wraz z inicjatorką akcji Pedagogiem Jolantą Gotfryd zorganizowało dla uczniów III klasy gimnazjum warsztaty zawodoznawcze mające pomóc uczniom w wyborze szkoły ponadgimnazjalnej.

 

czytaj więcej →

e-Urząd

Nagrody i wyróżnienia

Kalendarz imprez

Galerie fotografii

Schonisko dla Zwierząt w Dobrej

Nasz Kanał TV

Facebook


Ochotnicza Straż Pożarna

Ochotnicza Straż Pożarna